O Firmie

Naszą głowną specjalizacją jest malowanie proszkowe oraz nieinwazyjne usuwanie powłok lakierniczych. Firma S&S wyróżnia się wykorzystywaniem nowatorskich technologii w procesie przygotowania powierzchni do malowania proszkowego. Usuwamy powłokę lakierniczą ze stali, blach ocynkowanych, elementów aluminiowych oraz tworzyw sztucznych.

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość usług oraz terminowość realizacji zleceń.

Istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.

Oprócz malowania proszkowego specjalizujemy się również w wykonywaniu hydrografiki, chromowaniu oraz piaskowaniu. Szczegółowy opis naszej oferty wraz ze zdjęciami znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach dostępnych na naszej stronie głównej.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy sie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Siedziba naszej firmy mieści się przy ulicy Popłacińskiej 42, (na terenie stoczni).

 

W zgodzie z naturą

tylkoekologi
 

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach?
Zapisz się do Naszego Newslettera!

FACEBOOK

  

KONTAKT

S&S
ul. Popłacińska 42 (na terenie stoczni)
09-401 Płock
 
tel.: 697 236 996
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 S&S. Projekt i wykonanie: HEDEA.PL